KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14764394

nr 1476 4394

Tord Nygren

(f. 1936), Sverige

Tillskriven. Signerad, daterad 2002. Bär dedikation. Akvarell, 21x31 cm, yttermått inklusive ram: 27x39 cm

Tord Nygren, svensk illustratör och författare född 1936.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 juni 2022
kl 20:03:13

Tord Nygren

Läs mer om Tord Nygren